HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:

HDC VIP #1
HDC VIP #2
Ok.ru
Bigmir
Myvi
Sibnet
Fembed
Cloud
Mail.ru
Mega

Yakusoku no Neverland 10. Bölüm izle

Yakusoku no Neverland 10. Bölüm

Episode #10
Yakusoku no Neverland 10. Bölüm izle, The Promised Neverland 10. Bölüm izle, Yakusoku no Neverland 10. Bölüm Full HD izle, Yakusoku no Neverland 10. Bölüm Türkçe Altyazılı izle : Grace Field House'da yaşam yetimler için daha iyi olamazdı! Ebeveynleri olmasa da, diğer çocuklarla birlikte ve onları önemseyen bir tür "Mama" ile büyük, mutlu bir aile oluştururlar. Çocukların hiçbiri göz ardı edilmez, özellikle de 12 yaşına kadar kabul edildiklerinden, günlük yaşamları sıkı testler içerir, ancak sonrasında dışarıda oynamalarına izin verilir.

Uymaları gereken tek bir kural var: yetimhaneden ayrılma. Fakat bir gün, iki üst düzey öksüz olan Emma ve Norman geçitten geçerler ve varoluşlarının arkasındaki korkunç gerçeği ortaya çıkarırlar: hepsi hayvancılıktır ve yetimhaneleri gizemli bir iblis ırkı için yiyecek yetiştiren bir çiftliktir. Bir kaçış planını kaldırmak için sadece birkaç ay kaldı, çocuklar bir şekilde önceden belirlenmiş kaderlerini değiştirmeli.