HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDC VIP # 2
Ok.ru
Vk
Sibnet
Mail.ru
Fembed
Senvid
Tune

4,437 Defa İzlendi
Yakusoku no Neverland 1. Bölüm izle

Yakusoku no Neverland 1. Bölüm

Episode #1
Yakusoku no Neverland 1. Bölüm izle, The Promised Neverland 1. Bölüm izle, Yakusoku no Neverland 1. Bölüm Full HD izle, Yakusoku no Neverland 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle : Grace Field House'da yaşam yetimler için daha iyi olamazdı! Ebeveynleri olmasa da, diğer çocuklarla birlikte ve onları önemseyen bir tür "Mama" ile büyük, mutlu bir aile oluştururlar. Çocukların hiçbiri göz ardı edilmez, özellikle de 12 yaşına kadar kabul edildiklerinden, günlük yaşamları sıkı testler içerir, ancak sonrasında dışarıda oynamalarına izin verilir.

Uymaları gereken tek bir kural var: yetimhaneden ayrılma. Fakat bir gün, iki üst düzey öksüz olan Emma ve Norman geçitten geçerler ve varoluşlarının arkasındaki korkunç gerçeği ortaya çıkarırlar: hepsi hayvancılıktır ve yetimhaneleri gizemli bir iblis ırkı için yiyecek yetiştiren bir çiftliktir. Bir kaçış planını kaldırmak için sadece birkaç ay kaldı, çocuklar bir şekilde önceden belirlenmiş kaderlerini değiştirmeli.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum