HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDC V.İ.P

HDC V.İ.P II
Openload

Rapid
Fem
Streamango

Ok.ru
Sibnet
Mail.ru

74,376 Görüntülenme
Tokyo Ghoul:re 2. Sezon 5. Bölüm izle
8.0 IMDB Puanı

Tokyo Ghoul:re 2. Sezon 5. Bölüm izle

(Tokyo Kushu:re, Toukyou Kuushu:re)
  • Yapım Yılı
Tokyo Ghoul:re 2. Sezon 5. Bölüm izle, Tokyo Ghoul:re 2. Sezon 5. Bölüm 1080p izle, Tokyo Ghoul:re 2nd Season 5. Bölüm, Tokyo Ghoul:re 2nd Season Episode 5 Watch, Tokyo Ghoul:re 2. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, Tokyo Ghoul:re 2. Sezon 5. Bölüm

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Anime Özetimiz; Tokyo Ghoul:re 1. Sezonun devamıdır ; CCG'nin Anteiku baskınından bu yana iki yıl geçmiştir. Tokyo'daki atmosfer, CCG'nin artan nüfusundan ötürü büyük ölçüde değişse de, Ghoul’lar, hala bir tehlike unsuru olarak algılanmaktadır, özellikle GCG’nin kendi varlıklarına kastı olduğunu düşünen Aogiri Tree örgütü. Quinx Squad olarak bilinen özel bir ekip CCG’ya Tokyo'nun istenmeyen sakinlerini yok etmek konusunda destek çıkar. Ghoul’ların özel yeteneklerinden faydalanmak için ameliyat geçirmiş bu insanlar tehlikeli yaratıkları yok etmek için operasyonlara katılırlar. Bu grubun lideri Haise Sasaki, ünlü özel sınıf araştırmacısı Kishou Arima tarafından eğitilmiş yarı-ghoul, yarı insan. Ancak, bu genç adamın ilk ilgi çeken detayı gözleri olsa da, eskiden olduğu kişiyi yavaş yavaş anımsaması da karmaşık olayları beraberinde getirir. hdciyiz1.com iyi seyirler diler..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

125 yorum