HDCiyiz.com en yeni filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
The Shannara Chronicles 2. Sezon 1. Bölüm izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 2 Yorum 4,653 Görüntülenme

The Shannara Chronicles 2. Sezon 1. Bölüm izle

The Shannara Chronicles 2. Sezon 1. Bölüm 1080p izle, Shannara Günlükleri 2. Sezon 1. Bölüm izle, The Shannara Chronicles 2. Sezon 1. Bölüm izle

Shannara Günlükleri - The Shannara Chronicles dizisinin konusu genel olarak şu şekildedir; Ellcrys olarak bilinen Elf ağacı ölüyor, kötü haber ise Demon World’u kötülüklerden ve karanlık büyülerden koruyan tek şey odur. Elf ağacının ölmesini engellemek için sihirli kilidin bulunması gerekir. Ancak binlerce yıldır sihirli kilit kullanılmamıştır. Elves, Wil Ohmsford’un yardımını alarak kilidi bularak elf ağacının ölmesini engelleme görevini alır ama işleri düşündüklerinden çok daha zor olacaktır. Dizi 1977 yılında Terry Brooks tarafından yazılmış Shannara serisinden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Kitap en çok satanlar listesinin zirvelerinde yer almaktadır. hdciyiz1.com İyi seyirler diler..

Alternatifler
Openload
HDCiyiz

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Shannara Chronicles 2. Sezon 1. Bölüm izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (2)