HDCiyiz.com en yeni filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili (2018) Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 1,879 Görüntülenme

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili (2018) Türkçe Dublaj izle

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 2018 1080p izle, Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 2018 Full HD izle, Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 2018 Filmi izle, Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 2018 Türkçe Dublaj izle, Hotel Transylvania 3: Summer Vacation 1080p izle, Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Türkçe Dublaj izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Transilvanya otelini işletmekte olan Dracula, işlerin yoğunluğundan ötürü kendine vakit ayırmakta zorlanmaktadır. Otel yüzünden sürekli şikayet eden Dracula'nın en iyi arkadaşı Mavis ve arkadaşları, Dracula'ya sürpriz yapar. Canavarlar ve Mavis, Dracula ile birlikte tüm eğlence aletlerinin var olduğu bir tekne gezisine katılırlar. Tekneye müthiş bir giriş yapan ekibimiz adeta günlerini gün ederler. Aylar sonra ilk defa otelden dışarı çıkan Dracula ise vaktini verimli kullanarak iyi vakit geçirmektedir. Bu zamana kadar hiç aşık olmamış olan Dracula, içlerinde bulundukları teknenin kaptanına aşık olur. Aşık olma duygusunu ilk kez tadacak olan Dracula, teknenin kaptanını ayartabilecek midir?

Openload

Rapid
Streamango

HDCiyiz
Vidmoly
Vidlox
Ok.ru
Mail.ru
Estream

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)