HDCiyiz.com en yeni filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 2. Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 6 Yorum 154 Görüntülenme

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 2. Bölüm izle

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 2. Bölüm izle, Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 2. Bölüm 1080p izle, Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 2. Bölüm Türkçe Altyazılı izle, Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 2. Bölüm Full HD izle, Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Episode 2 Watch

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Anime Özetimiz; Liseden eski bir elit koşucu olan Kakeru yemek çaldığı için kovalanmaktadır. Yine başka bir koşucu olan Kansei Üniversitesi'nden Haiji tarafından kurtarılır. Haiji, Kakeru'yu Japonya'nın en prestijli üniversite yarışlarından biri olan Hakone Ekiden Maratonu'na birlikte katılmak istediği diğer sakinlerin bulunduğu "Chikuseisou" denilen eski bir apartmanda yaşamaya ikna etmeye çalışır. Kakeru daha sonra Haiji ve kendisinden hariç diğer apartman sakinlerinin tamamen amatör olduğunun farkına varır.

Sibnet
Ok.ru
Vk

Mail.ru
Senvid

Tune

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (6)