HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDC V.İ.P
HDC V.İ.P II
Openload

Rapid
Ok.ru
Mail.ru

147 Görüntülenme
Christopher Robin (2018) Türkçe Altyazılı izle
7.6 IMDB Puanı

Christopher Robin (2018) Türkçe Altyazılı izle

(Christopher Robin)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Alex Ross Perry, Tom McCarthy, Allison Schroeder, Greg Brooker, Mark Steven Johnson, A.A. Milne, Ernest Shepard
Christopher Robin 2018 izle, Christopher Robin 2018 1080p izle, Christopher Robin 2018 Full HD izle, Christopher Robin 2018 Filmi izle, Christopher Robin 2018 Türkçe Altyazılı izle

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Film Özetimiz; Artık yetişkin olmuş olan Christopher Robin, 100 Hektar Ormanı’ndaki maceralarından çok uzaklardadır. İş ve aile dengesini korumakta zorlanan Christopher, iş sebebiyle bir aile yolculuğunu kaçırınca sevimli dostu Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilir. Sevimli ayının yardıma ihtiyacı vardır. Christopher Robin yeniden ormana dönerek dostlarına yardım ettiğinde, 100 Hektar Ormanı’nın sevimli sakinleri onun yardıma ihtiyacı olduğunu fark ederler. Christopher’ın peşinden giden tüylü dostları ona hayattan keyif almayı öğretebilecek midir yoksa sadece başına daha çok iş mi açacaktır?