HDCiyiz en yeni ve kaliteli filmleri 1080p izlemenize olanak sağlayan bir film sitesidir. Lütfen izlediğiniz film / dizi / animelere yorum yapmayı unutmayın. Sizden tek ricamız budur (:


HDC VIP #1
Vidmoly
Ok.ru
Sibnet
Daily
Your
Youp
Tune

1,761 Defa İzlendi
Asobi Asobase 12. Bölüm izle

Asobi Asobase 12. Bölüm (FİNAL)

Final
Asobi Asobase 12. Bölüm izle, Asobi Asobase 12. Bölüm 1080p izle, Asobi Asobase 12.Bölüm Türkçe Altyazılı izle, Asobi Asobase Animesini izle, Asobi Asobase Episode 12 Watch

HDCiyiz1 Ailesini Seçtiğiniz için Sizlere Teşekkürlerimizi Sunarız. İyi Seyirler Anime Özetimiz; Hanako, atletik bakımdan başarılı, kalın kafalı ve garip moda anlayışı olan bir öğrencidir, Amerikalı transfer öğrenci Olivia ile bir oyun oynar. Fakat onların coşkusu, oyunlarda kötü olduğu için kız kardeşinin hep dalga geçtiği, bu yüzden oyun oynamayı sevmeyen Kasuki'yi sinir eder. Olayların beklenmedik yönde gelişmesi sonucunda, Hanako'nun İngilizcede berbat olduğu fark edilir. Bu yüzden yabancı arkadaşı Olivia'dan ona yardım etmesini ister ama Japonya'da yabancı bir ailede doğan ve yetiştirilen biri olan Olivia, aslında hiç İngilizce konuşamıyordur! Bu kızların gerçeküstü okul hayatı komedisini izleyin.